Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:

TMS NonStop działa najlepiej jako aplikacja na Androida. TMS NonStop works best as an iOS app.

Pozostań na wersji webowej
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

Strategia FX: 13 II

Opinie
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż bezpłatne konto i w kilka sekund rozszerz swój dostęp.
Uzyskaj dostęp
Poniżej przedstawiamy krótki opis aktualnej sytuacji technicznej na pięciu głównych parach walutowych wraz z perspektywami dla ich kursu na najbliższe dni.
  • EUR/USD przełamał się przez opór przy 1,2325, na który składa się zniesienie Fibonacciego 38,2 proc. oraz linia szyi formacji podwójnego szczytu. Zamknięcie świecy 4-godzinowej powyżej tego poziomu pozwoli na powiększenie zwyżkowego ruchu przynajmniej do 1,2400 (zniesienie Fibonacciego 61,8 proc.).
  • GBP/USD wybił się z wąskiego przedziału zmienności górą i powiększa zwyżkę. Oporu należy szukać w okolicach poziomu 1,3980, gdzie wypada lokalny dołek z 30 stycznia.
  • Na wykresie 4-godzinowym USD/JPY widoczne są już pierwsze próby przejęcia kontroli przez stronę popytową (dolny cień świecy), co może zapowiadać zwyżkowe odreagowanie. Oporem dla potencjalnych wzrostów będzie przełamany poziom 108,30 (dołki z 26 stycznia – 9 lutego). Kluczowym wsparciem pozostaje 107,30, czyli minima z września ubiegłego roku.
  • AUD/USD małymi kroczkami zbliża się do zniesienia Fibonacciego 38,2 proc. przy 0,7900. Ostatnia zwyżkowa fala nie należy do najsilniejszych, dlatego wyznaczony opór powinien zablokować rozwój wzrostów. Wsparciem są minima z 9 lutego przy 0,7755.
  • EUR/PLN zawrócił spadki przy zniesieniu Fibonacciego 50 proc. w rejonie 4,1650. Scenariuszem bazowym jest przynajmniej jeszcze jedno podejście do zeszłotygodniowych szczytów w okolicach 4,20. Ewentualne zejście poniżej 4,1650 sprowadzi notowania do 4,1520 (lokalny dołek z 7 lutego).
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Brexit: kłótnie, spory, odroczenia

Autor: Konrad Białas
NZD: jak bardzo gołębi może być RBNZ?

Autor: Bartosz Sawicki
May listy pisze
Powrót