Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
Rynek walutowy jest w tym momencie zamknięty. Najwięcej informacji rynkowych dostępnych jest od poniedziałku do piątku.

TMS NonStop działa najlepiej jako aplikacja na Androida. TMS NonStop works best as an iOS app.

Pozostań na wersji webowej
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

Strategia FX: 13 II

Opinie
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż bezpłatne konto i w kilka sekund rozszerz swój dostęp.
Poniżej przedstawiamy krótki opis aktualnej sytuacji technicznej na pięciu głównych parach walutowych wraz z perspektywami dla ich kursu na najbliższe dni.
  • EUR/USD przełamał się przez opór przy 1,2325, na który składa się zniesienie Fibonacciego 38,2 proc. oraz linia szyi formacji podwójnego szczytu. Zamknięcie świecy 4-godzinowej powyżej tego poziomu pozwoli na powiększenie zwyżkowego ruchu przynajmniej do 1,2400 (zniesienie Fibonacciego 61,8 proc.).
  • GBP/USD wybił się z wąskiego przedziału zmienności górą i powiększa zwyżkę. Oporu należy szukać w okolicach poziomu 1,3980, gdzie wypada lokalny dołek z 30 stycznia.
  • Na wykresie 4-godzinowym USD/JPY widoczne są już pierwsze próby przejęcia kontroli przez stronę popytową (dolny cień świecy), co może zapowiadać zwyżkowe odreagowanie. Oporem dla potencjalnych wzrostów będzie przełamany poziom 108,30 (dołki z 26 stycznia – 9 lutego). Kluczowym wsparciem pozostaje 107,30, czyli minima z września ubiegłego roku.
  • AUD/USD małymi kroczkami zbliża się do zniesienia Fibonacciego 38,2 proc. przy 0,7900. Ostatnia zwyżkowa fala nie należy do najsilniejszych, dlatego wyznaczony opór powinien zablokować rozwój wzrostów. Wsparciem są minima z 9 lutego przy 0,7755.
  • EUR/PLN zawrócił spadki przy zniesieniu Fibonacciego 50 proc. w rejonie 4,1650. Scenariuszem bazowym jest przynajmniej jeszcze jedno podejście do zeszłotygodniowych szczytów w okolicach 4,20. Ewentualne zejście poniżej 4,1650 sprowadzi notowania do 4,1520 (lokalny dołek z 7 lutego).
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
GBP: niepewna przyszłość rządów May

Autor: Konrad Białas
Kilka pytań przed FOMC

Źródło: TMS Brokers
WTI: USA ogranicza wzrost cen ropy spowalniając tempo sankcji
Powrót