Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:

TMS NonStop działa najlepiej jako aplikacja na Androida. TMS NonStop works best as an iOS app.

Pozostań na wersji webowej
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

Strategia FX: 12 X

Opinie
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż bezpłatne konto i w kilka sekund rozszerz swój dostęp.
Poniżej przedstawiamy krótki opis aktualnej sytuacji technicznej na pięciu głównych parach walutowych wraz z perspektywami dla ich kursu na najbliższe dni.
  • EUR/USD odbił się od oporu przy 1,1875 (zniesienie Fibonacciego 61,8 proc., 200-okresowa średnia krocząca). Wsparciem jest poziom 1,1830, który wcześniej wielokrotnie działał jako punkt zwrotny.
  • GBP/USD: na wykresie dziennym rysuje się formacja spadającej gwiazdy przy zniesieniu Fibonacciego 38,2 proc., co zapowiada zwrot na południe. Celem niedźwiedzi będzie 1,3025 (zeszłotygodniowe dołki), gdzie rozegrają się dalsze losy kursu.
  • USD/JPY co prawda wybronił dolną bandę konsolidacji wspieraną przez zniesienie Fibonacciego 61,8 przy 112,20, jednak strona popytowa póki co wyraźnie nie ma siły na powiększenie zwyżkowego ruchu. Niedźwiedzie prawdopodobnie w niedługim czasie dokonają ponownej próby przełamania wyznaczonej bariery, co poskutkowałoby spadkiem do 111,45 (dołek z 26 września). Oporem pozostaje górne ograniczenie konsolidacji, czyli poziom 113,40.
  • AUD/USD przełamał poziom 0,7795, który wcześniej kilkukrotnie działał jako opór lub wsparcie Notowania mają zatem otwartą drogę do 0,7880, gdzie wypada zniesienie Fibonacciego 38,2 proc., szczyt z 4 października oraz dołki z 18, 24 i 31 sierpnia. Wsparciem staje się przełamane 0,7795.
  • EUR/PLN: szpulka na wykresie H4 oznacza niezdecydowanie rynku, co w obecnej sytuacji bardziej wspiera kontynuację zniżkowego scenariusza. Wsparcia należy szukać w okolicach 4,26 (dołek z 22 września).
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Źródło: TMS Brokers
Przed szczytem OPEC: duże różnice zdań

Autor: Bartosz Sawicki
Spokojny jak EUR/PLN

Autor: Konrad Białas
Przed EBC: czerwiec czy lipiec?
Powrót