Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
Rynek walutowy jest w tym momencie zamknięty. Najwięcej informacji rynkowych dostępnych jest od poniedziałku do piątku.

TMS NonStop działa najlepiej jako aplikacja na Androida. TMS NonStop works best as an iOS app.

Pozostań na wersji webowej
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

Strategia FX: 12 X

Opinie
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż bezpłatne konto i w kilka sekund rozszerz swój dostęp.
Poniżej przedstawiamy krótki opis aktualnej sytuacji technicznej na pięciu głównych parach walutowych wraz z perspektywami dla ich kursu na najbliższe dni.
  • EUR/USD odbił się od oporu przy 1,1875 (zniesienie Fibonacciego 61,8 proc., 200-okresowa średnia krocząca). Wsparciem jest poziom 1,1830, który wcześniej wielokrotnie działał jako punkt zwrotny.
  • GBP/USD: na wykresie dziennym rysuje się formacja spadającej gwiazdy przy zniesieniu Fibonacciego 38,2 proc., co zapowiada zwrot na południe. Celem niedźwiedzi będzie 1,3025 (zeszłotygodniowe dołki), gdzie rozegrają się dalsze losy kursu.
  • USD/JPY co prawda wybronił dolną bandę konsolidacji wspieraną przez zniesienie Fibonacciego 61,8 przy 112,20, jednak strona popytowa póki co wyraźnie nie ma siły na powiększenie zwyżkowego ruchu. Niedźwiedzie prawdopodobnie w niedługim czasie dokonają ponownej próby przełamania wyznaczonej bariery, co poskutkowałoby spadkiem do 111,45 (dołek z 26 września). Oporem pozostaje górne ograniczenie konsolidacji, czyli poziom 113,40.
  • AUD/USD przełamał poziom 0,7795, który wcześniej kilkukrotnie działał jako opór lub wsparcie Notowania mają zatem otwartą drogę do 0,7880, gdzie wypada zniesienie Fibonacciego 38,2 proc., szczyt z 4 października oraz dołki z 18, 24 i 31 sierpnia. Wsparciem staje się przełamane 0,7795.
  • EUR/PLN: szpulka na wykresie H4 oznacza niezdecydowanie rynku, co w obecnej sytuacji bardziej wspiera kontynuację zniżkowego scenariusza. Wsparcia należy szukać w okolicach 4,26 (dołek z 22 września).
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Źródło: TMS Brokers
Okiem Maklera: 21 IX

Autor: Konrad Białas
EUR/CHF: RGR vs. SNB

Źródło: TMS Brokers
Węgry: neutralna reakcja na uruchomienie artykułu 7
Powrót