Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
Rynek walutowy jest w tym momencie zamknięty. Najwięcej informacji rynkowych dostępnych jest od poniedziałku do piątku.
close
mobile

NonStop działa najlepiej jako aplikacja.

Wiadomości i inwestowanie w jednym.
Pobierz nową aplikację TMS Brokers.

Pozostań na stronie POBIERZ
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 14 II

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Ostatnie kilka godzin nie przyniosło istotnych informacji dla rynków, stąd na FX panuje flauta, a indeksy giełdowe dryfują wokół poziomów odniesienia. Po zmianie metodologii liczba nowych zakażonych w Chinach była niższa niż dzień wcześniej. Ropa naftowa podtrzymuje odbicie.
  • Chińska prowincja Hubei odnotowała w czwartek 4823 nowych przypadków zakażenia wirusem i 116 zgonów. Dane potwierdzają, że środowy skok o prawie 15 tys. był spowodowany zmianą metodologii, choć rośnie sceptycyzm odnośnie statystyk dostarczanych przez Chiny.
  • Po rynkach widać jednak ogólny spokój. Po tym, jak S&P500 odnotował nowy rekord na 3385, nastroje na sesji w Azji są bardziej neutralne, chociaż zanosi się na drugi wzrostowy tydzień z rzędu. Shanghai Composite rośnie o 0,2 proc., Hang Seng zyskuje 0,3 proc., ale Nikkei225 spadł o 0,59 proc.
  • EUR/USD stoi na 1,0835, USD/JPY jest bez większych zmian na 109,77, a AUD/USD krąży blisko 0,6720.
  • Ceny ropy naftowej podtrzymują odbicie przy nadziejach, że najwięksi światowi producenci kolejny raz ogranicza wydobycie, ponieważ popyt wydaje się gwałtownie spadać z powodu wybuchu koronawirusa. Międzynarodowa Agencja Energii (IEA) oczekuje, że popyt na ropę w pierwszym kwartale spadnie po raz pierwszy od 10 lat.
  • Kontrakty futures na WTI rosną o 0,1 proc. do 51,5 USD za baryłkę i o 2,3 proc. w tygodniu, co oznacza pierwszy wzrostowy tydzień od sześciu tygodni.
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 27 III

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 27 III

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 26 III
Powrót