Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
close
mobile

NonStop działa najlepiej jako aplikacja.

Wiadomości i inwestowanie w jednym.
Pobierz nową aplikację TMS Brokers.

Pozostań na stronie POBIERZ
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 15 I

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Sesja azjatycka była bardzo spokojna w przestrzeni G-10. Żadna z głównych walut nie zmienia wartości względem dolara o więcej niż 0,15 proc. Co więcej, przedziały wahań nie przekraczają 20 pipsów. W Azji skromne spadki indeksów, pod kreską również futuresy na DAX i S&P500.
  • Mocny jest funt. GBP/USD atakuje wczorajsze szczyty i jest przy 1,3030, czyli ponad 0,5 proc. ponad wczorajszym dołkiem, najniższym poziomem w tym roku. USD/JPY jest pod 110,00. Długoterminowe szczyty pozostają w zasięgu, pojawiają się jednak oznaki wyczerpywania siły wzrostów. AUD/USD broni 0,69, a NZD/USD 0,66. Eurodolar jest przy 1,1130 a EUR/PLN po wczorajszych nieprzewidywalnych ruchach, dzień zaczyna tuż ponad 4,22.
  • Na chińskich rynkach akcji 0,5 – proc. zniżki. Podobną skalę spadków zalicza również Nikkei 225. Przygaśnięcie entuzjazmu kupujących znajduje odzwierciedlenie również w notowaniach kontraktów na główne indeksy. Futures na DAX jest 0,2 proc. na minusie i w okolicy 13420 pkt, zaś na S&P500 obniża się 0,15 proc. Tym samym od historycznych szczytów dzieli go dystans kilkunastu punktów.
  • Kurs ropy WTI po wczorajszej próbie podbicia w kierunku 59 powrócił w okolice 58,00. To pochodna danych o zapasach API, które wskazały na wzrost o ponad 1 mln baryłek. Ochłodzenie sentymentu na rynkach oznacza chwilę wytchnienia dla złota. Kurs uncji rośnie 0,3 proc. i jest ona wyceniana na 1550 USD.
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 26 V

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 26 V

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 25 V
Powrót