Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
close
mobile

NonStop działa najlepiej jako aplikacja.

Wiadomości i inwestowanie w jednym.
Pobierz nową aplikację TMS Brokers.

Pozostań na stronie POBIERZ
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 17 VII

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Aprecjacja dolara wyhamowała w nocy, ale nie jest wyraźnie korygowana. Widoczne jest również pogorszenie nastrojów inwestycyjnych na rynkach akcji. Nadal silne przetasowania odgrywają się na rynkach surowcowych, zwłaszcza płodów rolnych i soft commodities.
  • W nocy dolar wyhamował aprecjację, ale pozostał silny. EUR/USD spadł wczoraj do 1,12 a GBP/USD runął do 1,24. AUD/USD i NZD/USD wykonały zwroty przy kluczowych poziomach oporu 0,7040 i 0,6730. Z tej dwójki gorzej postrzegamy perspektywy australijskiej waluty. USD/JPY powrócił ponad 108,00. EUR/PLN dzień rozpoczyna poniżej 4,26.
  • Na rynkach akcji skromna korekta, którą rozpoczęły spadki na Wall Street. Najsilniej, bo 0,5 proc. spadł Nasdaq. W nocy kontrakty na S&P500 oraz DAX są stabilne i w okolicach 30010 i 12400 pkt. Na rynkach azjatyckich spadki nieprzekraczające 0,5 proc.
  • Kontynuacja gigantycznej zmienności na rynkach surowcowych: silne spadki kontynuował gaz ziemny, kawa runęła o kolejne 4 proc. Kurs cukru spadł do 12,00 USd za funt. Baryłka WTI jest wyceniana na 57,7 USD. Z danych API wynika, że zapasy surowca skurczyły się w ubiegłym tygodniu o 1,4 mln baryłek, czyli zdecydowanie mniej niż w poprzednich tygodniach i poniżej średniej z ostatniego pięciolecia na poziomie -2,7 mln baryłek.

 

Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 19 II

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 19 II

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 18 II
Powrót