Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
Rynek walutowy jest w tym momencie zamknięty. Najwięcej informacji rynkowych dostępnych jest od poniedziałku do piątku.

TMS NonStop działa najlepiej jako aplikacja na Androida. TMS NonStop works best as an iOS app.

Pozostań na wersji webowej
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 19 III

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Jak na razie wtorkowy handel nie dostarcza emocji, co można przypisywać wyczekiwaniu ważniejszych wydarzeń w dalszej części tygodnia. Rynek FX prawie stoi w miejscu, indeksy giełdowe dryfują przy poziomach odniesienia. WTI zawiesiła się tuż nad 59 USD/b.
  • Na głównych walutach bezruch. W nocy napłynęły tylko trzeciorzędne dane z Australii – indeks cen domów – które były lekko gorsze do prognoz. Protokół z posiedzenia RBA przeszedł bez echa. AUD/USD oscyluje wokół 0,71.
  •  USD/JPY kontynuuje cofnięcie i dotknął 111,14, ale nie widać, aby spadki przybierały na sile. EUR/USD utknął na 1,1350.
  • Funt odzyskał równowagę i rośnie do 1,3270 po tym, jak tąpnął w poniedziałek do 1,3183 w reakcji na doniesienia, że trzecie głosowanie nad planem May ws. brexitu może się w ogóle nie odbyć. Marszałek w Izbie Gmin powiedział, że nie przyjmie wniosku o głosowanie nad projektem, który fundamentalnie nie będzie się różnił od tego, który został odrzucony tydzień temu.

Zmiana wartości walut G10 vs USD od początku dnia; Źródło: TMS NonStop

  • Rynek akcji uspokoił się po wczorajszych wzrostach i inwestorzy zdają się czekać na świeże sygnały. Japoński Nikkei25 stracił 0,08 proc., a chiński Shanghai Composite spada o 0,2 proc.
  • Ropa naftowa dryfuje pod tegorocznymi szczytami przy spekulacjach o ograniczeniach wydobycia w Wenezueli i Iranie. WTI jest na 59,04.
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 19 IV

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 19 IV

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 18 IV
Powrót