Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
close
mobile

NonStop działa najlepiej jako aplikacja.

Wiadomości i inwestowanie w jednym.
Pobierz nową aplikację TMS Brokers.

Pozostań na stronie POBIERZ
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 19 III

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Jak na razie wtorkowy handel nie dostarcza emocji, co można przypisywać wyczekiwaniu ważniejszych wydarzeń w dalszej części tygodnia. Rynek FX prawie stoi w miejscu, indeksy giełdowe dryfują przy poziomach odniesienia. WTI zawiesiła się tuż nad 59 USD/b.
  • Na głównych walutach bezruch. W nocy napłynęły tylko trzeciorzędne dane z Australii – indeks cen domów – które były lekko gorsze do prognoz. Protokół z posiedzenia RBA przeszedł bez echa. AUD/USD oscyluje wokół 0,71.
  •  USD/JPY kontynuuje cofnięcie i dotknął 111,14, ale nie widać, aby spadki przybierały na sile. EUR/USD utknął na 1,1350.
  • Funt odzyskał równowagę i rośnie do 1,3270 po tym, jak tąpnął w poniedziałek do 1,3183 w reakcji na doniesienia, że trzecie głosowanie nad planem May ws. brexitu może się w ogóle nie odbyć. Marszałek w Izbie Gmin powiedział, że nie przyjmie wniosku o głosowanie nad projektem, który fundamentalnie nie będzie się różnił od tego, który został odrzucony tydzień temu.

Zmiana wartości walut G10 vs USD od początku dnia; Źródło: TMS NonStop

  • Rynek akcji uspokoił się po wczorajszych wzrostach i inwestorzy zdają się czekać na świeże sygnały. Japoński Nikkei25 stracił 0,08 proc., a chiński Shanghai Composite spada o 0,2 proc.
  • Ropa naftowa dryfuje pod tegorocznymi szczytami przy spekulacjach o ograniczeniach wydobycia w Wenezueli i Iranie. WTI jest na 59,04.
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 27 II

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 27 II

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 26 II
Powrót