Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
close
mobile

NonStop działa najlepiej jako aplikacja.

Wiadomości i inwestowanie w jednym.
Pobierz nową aplikację TMS Brokers.

Pozostań na stronie POBIERZ
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 2 IV

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Mieszany start dnia na rynku akcji po spadkowej sesji w USA w czasie, gdy rynek analizuje szkody ekonomiczne wyrządzone przez pandemię. Na rynku walutowym USD jest względnie stabilny przy umiarkowanym odreagowaniu walut ryzykownych. Silnie odbija ropa.
  • Liczba ofiar śmiertelnych wzrosła we Francji i Hiszpanii, podczas gdy Włochy i Niemcy podjęły działania w celu przedłużenia lockdownu. Floryda nakazała ludziom pozostanie w domu. Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo powiedział, że model pokazał, że epidemia Covid-19 w stanie może nie osiągnąć maksimum przed końcem kwietnia.
  • Wczoraj główne indeksy na Wall Street tąpnęły o ponad 4 proc., ale dziś rynek w Azji tonuje przecenę. Japoński Nikkei225 traci 1,3 proc., a Hang Seng spada o 0,02 proc. Shanghai Composite za to rośnie o 0,6 proc. Futures na S&P500 odbija o 1,2 proc. Skromne wzrosty o 0,4 proc. notuje futures na DAX.
  • Na rynku walutowym mamy relatywnie spokojny handel. EUR/USD krąży przy 1,0950, USD/JPY zdołał odbić z 107 do 107,55, ale już się cofa. Korekcyjne odbicia po środowej przecenie realizują AUD, GBP, CAD i NZD. NOK wciąż jest stabilizowany przez bank centralny.
  • Ropa naftowa WTI odbija 2 dolary do 22 USD/b po tym, jak prezydent Donald Trump zapewnił, że spotka się z waśnionymi Arabią Saudyjską i Rosją w temacie wsparcia rynku. Trump spotka się też w piątek z prezesami spółek naftowych, aby omówić wsparcie branży, a także powiedział, że oczekuje, że Arabia Saudyjska i Rosja wkrótce dojdą do porozumienia. Według Bloomberga Chiny zaczną także kupować ropę naftową do państwowych rezerw.
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 13 VII

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 13 VII

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 10 VII
Powrót