Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
Rynek walutowy jest w tym momencie zamknięty. Najwięcej informacji rynkowych dostępnych jest od poniedziałku do piątku.
close
mobile

NonStop działa najlepiej jako aplikacja.

Wiadomości i inwestowanie w jednym.
Pobierz nową aplikację TMS Brokers.

Pozostań na stronie POBIERZ
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 2 IX

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Miesiąc zakończył się spadkiem EUR/USD pod 1,10 i tam też odnajdziemy kurs na początku tygodnia. W weekend wojny handlowe weszły oficjalnie w nową fazę: zaczęły obowiązywać nowe amerykańskie cła na chińskie towary i chińskie cła odwetowe. Wpisują się w to wartości indeksów PMI dla przemysłu Chin, przede wszystkim spadek rządowego wskaźnika do 49,5 pkt.
  • W Partii Konserwatywnej trwa ostra rozgrywka o poparcie dla planów Borisa Johnsona, który stara się zmusić do poparcia mniej przychylne frakcje poprzez groźby usunięcia z partii. Wszystko zaczyna zmierzać w kierunku rosnącego prawdopodobieństwa przedwczesnych wyborów. GBP/USD tydzień otworzył pod 1,22.
  • W obliczu wojen handlowych i strachu o globalne spowolnienie słabe są waluty Anptypodów. NZD/USD krąży wokół 0,63. AUD/USD jest na poziomie 0,6730. EUR/PLN znajduje się przy 4,37.
  • Mieszane nastroje na azjatyckich rynkach akcji: rośnie Shanghai Composite (o ponad 1,5 proc.), ale zniżkują Nikkei 225 i Hang Seng (ale o mniej niż 1 proc.). Kontrakty na S&P500 tydzień rozpoczęły pod 2900 pkt, ale teraz domykają spadkową lukę i są przy 2910 pkt.
  • Na starcie tygodnie baryłka WTI jest wyceniana na 55 USD a uncja złota kosztuje 1525 USD. Ze względu na Święto Pracy w USA wiele giełd towarowych nie pracuje dziś.
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 21 II

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 21 II

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 20 II
Powrót