Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
Rynek walutowy jest w tym momencie zamknięty. Najwięcej informacji rynkowych dostępnych jest od poniedziałku do piątku.
close
mobile

NonStop działa najlepiej jako aplikacja.

Wiadomości i inwestowanie w jednym.
Pobierz nową aplikację TMS Brokers.

Pozostań na stronie POBIERZ
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 20 III

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Podnosi się nerwowość na rynkach, gdyż już tylko godziny dzielą nas od decyzji Fed, co do której są gołębie oczekiwania, ale mało pewności, co tak naprawdę przyniesie. USD ostrożnie zyskuje, a najbardziej poturbowane są NZD, JPY i AUD. Rynek akcji zachowuje spokój. Ropa i złoto trzymają poziomy.
  • Przetasowania w pozycjach przed najważniejszym wydarzeniem tygodnia są głównym winowajca ostatnich zmian. Ogólnie sesja azjatycka nie przyniosła świeżych informacji dających pretekst do zmienności.
  • Ok. 1 w nocy odnotowany został mocny impuls aprecjacyjny USD, który odbił się na większości crossów z walutami G10. Części z tych ruchów została odwrócona, ale niektóre poziomy zostały utrzymane. NZD/USD nie podniósł się po spadku z 0,6855 do 0,6835; USD/JPY tylko w połowie wymazał skok z 111,40 do 111,70; AUD/USD odbija w pełni z 0,7060 do 0,7080.
  • EUR/USD cierpliwie czeka na decyzje Fed przy 1,1350.  GBP dziś na razie bez otoczki w postaci rewelacji porannej brytyjskiej prasy i GBP/USD pozostaje blisko 1,3250.

Zmiana wartości walut G10 vs USD od początku dnia; Źródło: TMS NonStop

  • Na rynku akcji mamy ostrożne wyczekiwanie sygnałów z innych rynków. Niezdecydowanie na Wall Street we wtorek skazuje indeksy w Azji na dryf. Japoński Nikkei225 wzrósł o 0,2 proc., chiński Shanghai Composite traci 0,1 proc.
  • Niewiele się dzieje na rynku złota, gdzie uncja kosztuje 1304 USD. Ropa naftowa WTI poprawiła wczoraj tegoroczne szczyty (59,57 USD/b), ale środowy handel przynosi lekkie odejście. Raport API wskazał na wzrost zapasów ropy w USA w ubiegłym tygodniu o 7,3 mln baryłek, co kłoci się z oczekiwaniami przed oficjalnym raportem DoE szacującymi wzrost zaledwie o 0,6 mln baryłek.

 

Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 29 V

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 29 V

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 28 V
Powrót