Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:

TMS NonStop działa najlepiej jako aplikacja na Androida. TMS NonStop works best as an iOS app.

Pozostań na wersji webowej
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 22 V

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Rynek głównych walut zachowuje spokój w środę, a rynek akcji w Azji bezskutecznie szuka kierunku. Impas w sprawie brexitu ponownie ciąży na funcie. Ropa jest niżej po zaskakującym wzroście zapasów surowca w USA.
  • Niewiele zmienności było widać w nocy na parach walut G10. EUR/USD pozostaje blisko 1,1150, USD/JPY cofa się z 110,60, AUD/USD dryfuje przy 0,6875.
  • GBP/USD wrócił do 1,27 po wczorajszym wyskoku ponad figurę wyżej, gdyż zaprezentowany przez premier Wielkiej Brytanii May nowy projekt umowy brexitu (m.in. zawierający opcje głosowania nad drugim referendum) zdaje się nie zyskiwać przychylności polityków własnej partii i opozycji.

Zmiana wartości walut G10 vs USD od początku dnia; Źródło: TMS NonStop

  • Na rynku akcji mamy mieszany obraz z indeksami balansującymi między zwyżkami i spadkami. Pomimo decyzji o zawieszeniu sankcji przez USA na chiński Huawei, inwestorzy nie wyceniają większych szans porozumienia handlowego między krajami. Chiński Shanghai Composite traci dziś 0,6 proc., japoński Nikkei225 rośnie o 0,1 proc.
  • Złoto ma problemy z utrzymaniem wartości i systematycznie osuwa się w kierunku 1270.
  • Ropa naftowa WTI spada o 1 proc. do 62,5 USD/b po tym, jak raport API wskazał na nieoczekiwany wzrost zapasów ropy w ubiegłym tygodniu o 2,4 mln baryłek. Przed dzisiejszym raport DoE rynek zakłada spadek zapasów o 1,3 mln baryłek.
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 23 VIII

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 23 VIII

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 22 VIII
Powrót