Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
Rynek walutowy jest w tym momencie zamknięty. Najwięcej informacji rynkowych dostępnych jest od poniedziałku do piątku.
close
mobile

NonStop działa najlepiej jako aplikacja.

Wiadomości i inwestowanie w jednym.
Pobierz nową aplikację TMS Brokers.

Pozostań na stronie POBIERZ
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 30 IX

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Nocne odczyty PMI dla Chin wypadły zgodnie z oczekiwaniami. Lekkie powody do optymizmu daje sektor przemysłowy, ale obraz rysowany przez te publikacje jest daleki od pozytywnego i może wskazywać na utrzymywanie się tempa wzrostu w okolicy 6 proc. rok do roku. Dzisiejsza sesja na chińskich rynkach była ostatnią przed tygodniową przerwą związaną z obchodami Złotego Tygodnia.
  • EUR/USD broni cały czas okolicy 1,09-1,0925, GBP/USD jest blisko 1,23. USD/JPY nie może zadomowić się powyżej 108,00. Słabe są waluty Antypodów. AUD czeka na jutrzejszą decyzję RBA a NZD jest pod gigantyczną presją fatalnych danych o nastrojach w gospodarce. NZD/USD jak magnes przyciągany jest do długoterminowych dołków. Tydzień z wyrokiem TSUE EUR/PLN rozpoczyna powyżej 4,38.
  • Na rynkach akcji mieszane nastroje. Spada Nikkei 225, na zero jest Shanghai Composite a Hang Seng rośnie około 0,7 proc. Po spadkowej sesji na Wall Street, kontrakty na S&P500 lekko zwyżkują. Futures na DAX jest na poziomie zamknięcia i przy 12355 pkt.
  • W ubiegłym tygodniu notowania ropy były pod ostrą presją – kilkuprocentowym spadkiem wymazano cały wzrost po Atakach na Arabię Saudyjską. Tydzień rozpoczyna się dla WTI poniżej 56 USD za baryłkę. Kurs uncji złota spada 0,2 proc. i jest pod 1500,00 i zaledwie 10 USD nad kluczową strefą wsparcia.

 

Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 27 III

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 27 III

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 26 III
Powrót