Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
close
mobile

NonStop działa najlepiej jako aplikacja.

Wiadomości i inwestowanie w jednym.
Pobierz nową aplikację TMS Brokers.

Pozostań na stronie POBIERZ
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 6 IX

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Rynki przeszły w stan uśpienia w oczekiwaniu na ważny raport z rynku pracy USA dziś po południu. Na rynku walutowym zmiany są niewielkie. Indeksy idą do góry w otoczce pozytywnych informacji związanych z rozmowami USA-Chiny.
  • Rynki czekają na kierunek wyznaczony przez dane z USA, gdyż od nich może zależeć, co w następnym ruchu zrobi Fed. Pod koniec dnia zaplonowane jest przemówienie prezesa Fed Powella, które jest jednym z ostatnich przemówień przedstawiciela Fed przed okresem zamkniętym. Na crossach z USD zmiany do początku dnia nie przekraczają 0,2 proc.

Zmiana wartości walut G10 vs USD od początku dnia; Źródło: TMS NonStop

  • Po wczorajszym silniejszym od prognoz odczycie ISM dla usług EUR/USD cofnął się pod 1,1040, a USD/JPY oscyluje wokół 107.
  • Pozytywny sentyment wspiera m.in. waluty surowcowe. NZD/USD podchodzi pod 0,64, USD/CAD walczy o złamanie 1,32.
  • W temacie konfliktu handlowego USA-Chiny mamy nowe, pozytywne informacje. Chiński tabloid zbliżony do rządu Global Times donosi, że „istnieje większa możliwość przełomu między obiema stronami”.
  • Na rynku akcji mamy podtrzymanie optymizmu. Japoński Nikkei225 rośnie o 0,5 proc., a chiński Shanghai Composite zyskuje 0,1 proc. Przed startem handlu kasowego w Europie futures na DAX pozostaje be zmian.
  • Po dwóch dniach wzrostów ceny ropy WTI są stabilne przy 56,3 USD/b. Wczoraj ceny sięgnęły miesięcznego szczytu na 57,7 USD/b po tym, jak DoE poinformował o większym od oczekiwań spadku zapasów.
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 14 II

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 14 II

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 13 II
Powrót