Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:

TMS NonStop działa najlepiej jako aplikacja na Androida. TMS NonStop works best as an iOS app.

Pozostań na wersji webowej
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 6 XI

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Rynki finansowe pozostają spokojne w oczekiwaniu na wynik wyborów do Kongresu USA. Na rynku FX obserwowane jest umocnienie walut względem USD i JPY. Posiedzenie RBA przeszło bez echa. Na rynku akcji nastroje są dobre poza Chinami.
  • Zmiany na rynku walutowym są niewielkie z delikatną przewagą walut ryzykownych nad USD i JPY. EUR/USD jest trochę ponad 1,14, a GBP/USD zdołał wyjść ponad 1,3050. USD/JPY ustanowił 4-tyg. szczyt na 113,42.
  • Posiedzenie RBA przeszło bez echa. Bank zgodnie z oczekiwaniami utrzymał stopę kasowa na 1,50 proc. Komunikat zawierał niewiele zmian względem tego sprzed miesiąca. AUD próbował się umacniać na braku gołębich wzmianek, ale AUD/USD zatrzymał się kilka pipsów wyżej przy 0,7220.
  • Nastroje na rynku akcji w Azji są mieszane, gdyż spadki w Chinach przesłaniają wzrosty w innych regionach posiłkując się pozytywnym zamknięciem na Wall Street w poniedziałek. Chiński Shanghai Composite traci 0,3 proc., ale japoński Nikkei225 rośnie o 1,1 proc.
  • Ropa naftowa WTI zgasiła poniedziałkowej wzrosty i WTI wrócił pod 63 USD/b. Bret jest niżej o 0,5 proc. na 72,8 USD/b.
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Bartosz Sawicki
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 15 VII

Źródło: TMS Brokers
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 12 VII

Autor: Bartosz Sawicki
TMS Starter: 12 VII
Powrót