Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je teraz
Narzędzia główne:
close
mobile

NonStop działa najlepiej jako aplikacja.

Wiadomości i inwestowanie w jednym.
Pobierz nową aplikację TMS Brokers.

Pozostań na stronie POBIERZ
TO JEST TREŚĆ PREMIUM

TMS Starter: 8 XI

TMS Info
Nie masz wystarczających uprawnień by wyświetlić ten artykuł.
Załóż rachunek maklerski i uzyskaj pełny dostęp do analiz i rekomendacji.
Zachować optymizm, czy sceptycznie podchodzić do stanu negocjacji USA – Chiny? To pytanie, na które rynek wciąż szuka odpowiedzi. Piątkowa sesja azjatycka jest bardzo spokojna, ale entuzjazm nieco osłabł, co widać po skromnych spadkach kontraktów na indeksy.
  • W gronie G-10 słaby jest dolar australijski. AUD/USD nie jest w stanie utrzymać się ponad 0,69 kolejny dzień z rzędu. AUD traci nie tylko ze względu na informacje o mocnym sprzeciwie przeciwko planowi wycofania się USA z ceł, ale też po raporcie o polityce monetarnej.
  • EUR/USD walczy o utrzymanie się ponad 1,1050 i jest kilkanaście pipsów powyżej wczorajszych dołków. GBP/USD broni 1,28 a USD/JPY jest w okolicy 109,30. Lokalne szczyty zostały ustanowione przy 109,50. EUR/PLN sesję zacznie z okolic 4,26.
  • Na rynkach akcji i kontraktów na indeksy przeważają skromne spadki. Wyjątek to Nikkei225, który podnosi się 0,25. Shanghai Compsoite spada 0,2 proc. a około 0,5 proc. osuwa się Hang Seng. Kontrakt na S&P500 jest 0,15 proc. pod kreską i przy 3080 pkt. Futures na DAX osuwa się 0,3 proc. i do 13235 pkt.
  • Na rynkach surowcowych spadki cen miedzi (giełda COMEX) oraz WTI i srebra. Baryłka ropy jest wyceniana na 56,70 USD, czyli nieco ponad dolara poniżej szczytów ze środy. Uncja złota kosztuje 1470 USD. Kurs zbliżył się wczoraj do dołka z 1 października.
Powrót
TMS NonStop logo
Podobne wpisy:

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 26 V

Autor: Konrad Białas
TMS Starter: 26 V

Autor: Konrad Białas
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 25 V
Powrót